O Padbarze

To nie jest typowy bar, gdzie się tylko siedzi i pije piwo, ale miejsce gdzie zawsze są moi znajomi, gdzie nie wrastam w kanapę, tylko przemieszczam się pomiędzy konsolami. Gdzie mam możliwość wygrania w Robale z uroczą barmanką i przegrania w Tekkena z nowo-poznaną osobą. To jest właśnie Padbar.

Teoretycznie ta wypowiedź idealnie oddaje klimat panujący w Padbarze i pisanie czegoś więcej nie miałoby sensu, jednak Padbar to coś więcej niż zwykły bar. Wyobraź sobie, że przekraczasz progi koktajl baru i witasz się ze znajomymi. Zaglądasz do karty i wybierasz jeden z ponad dwudziestu różnych drinków – Peach on the Beach, American Pie, Zombii, Angry Mango. Następnie dosiadasz się do grających już osób, łapiesz za pada i dołączasz do gry. Nagle zupełnie nie znane Ci osoby stają się „kumplami od Blura, Guitar Hero, Pro Evo czy Tekkena”. Drink się kończy więc sięgasz po jedno z dostępnych piw i siadacie przy grach tradycyjnych. Rozdygotane ze zdenerwowania ręce nie pozwalają wyciągnąć wszystkich klocków w grze Jenga, natomiast zmysł ekonomiczny pozwala wybudować hotele w Monopolu. Nagle w drzwiach pojawiają się dziewczyny, z którymi wczoraj mieliśmy okazję pograć w Mortal Kombat i  Mario Bros. Podchodzą do baru, zamawiają pyszne drinki, witają się z nami i pytają – „to jak, zagrasz ze mną?”.

Padbar to także turnieje i rywalizacja. Nie ma lepszego uczucia niż rozgrywka twarzą w twarz z bardzo dobrymi graczami. Serce wówczas mocniej przyspiesza, natomiast nagrody sprawiają, że naprawdę chcemy wygrać! Wieczór panieński przy Dance Central 3 lub kawalerski przy Fifie  i Guitar Hero przejdą do historii jako te oryginalne i wyjątkowe. Promujemy granie w gry konsolowe i planszowe, dzięki czemu możecie u nas sprawdzić wiele tytułów jeszcze przed premierą. Organizujemy również, wraz z najważniejszymi wydawcami gier w Polsce, premiery największych tytułów. Nocne granie, krano-przejęcie czy wspaniały koncert? To właśnie charakteryzuje Padbar.

Można mówić o nas wiele, natomiast najlepszą rekomendacją będą komentarze, które znajdziesz na facebook.com/padbarwroclaw. Wejdź a polubisz!